SKU:
E415-CZSPHTTC10INP1Q50001V0
(No reviews yet)
Current Stock:
Maximum Purchase:
127 units
Adding to cart… The item has been added
High-strength Aluminum Alloy Frame
10 in Solid Rubber Wide Tires
11.5 ft Ratchet Straps
Slip-resistant and Scratch-proof
Lightweight and Portable
Easy to Use
Item Model Number: JH005,Product Weight: 8.2 lb / 3.7 kg,ProductDimensions: 20.5 x 19.7 x 26.8 in / 520 x 500 x 680 mm,MainMaterial: Aluminum Alloy & PP & Rubber